ArMoki – papildomų užduočių šaltinis, gerų rezultatų siekiančiam ketvirtokui.

Jau dabar galite prisijungti prie mūsų bendruomenės ir mokytis. Spręsti bei tikrintis žinias galima iš karto – be korepetitorių.

Prisijungę, kas mėnesį turėsite 4 matematikos, 4 lietuvių kalbos bei 2 pasaulio pažinimo temas skirtas ketvirtos klasės mokiniams. 100 skirtingu užduočių kas mėnesį. Nuo kartojimo iki naujų temų įsisavinimo. ArMoki – papildomų užduočių šaltinis, skirtas pagilinti esamas žinias arba sužinoti naujų dalykų, kurių tik vėliau bus mokomasi mokykloje.

ArMoki virtualios užduotys yra sukurtos pagal Švietimo ministerijos patvirtintas bendrąsias ugdymo programas. Jas galima spręsti namie prie kompiuterio ar kelionėje, naudojantis planšetėmis ar telefonais. Vienas iš mūsų tikslų, kad mokymosi aplinka veiktų greitai ir sklandžiai. Platforma yra nuolat atnaujinama.

Šios užduotys nėra lengvos, tačiau dėmesio neblaškanti aplinka leidžia susikaupus apmąstyti ir jas įveikti pasitelkiant pagalbas. Neteisingai atsakius, iš karto parodomos klaidos – galima ramiai įsigilinti, kur buvo klysta ir tik tada tęsti kitų užduočių sprendimą. Užduotis galima spręsti daugybę kartų, tai ypač aktualu mokiniams, kuriems mokykloje sunkiau sekasi. Jeigu norite, galite išbandyti nemokamas užduotis, skirtas trečiokams.

Prisijungus, galima peržiūrėti prieš tai spręstų užduočių rezultatus – kiek kartų reikėjo spręsti užduotis, kiek buvo padaryta klaidų.

Kas mėnesį teisingai išsprendus daugiau kaip 80% užduočių yra įteikiamas ArMoki diplomas. Jį galima atsispausdinti. Įteikiami diplomai yra nuasmeninti.

Mums labai svarbus Jūsų privatumas, dėl to prašome tik minimalaus kiekio informacijos, reikalingos įvykdyti užsakymą. Jūsų vaiko vardo nebūtina nurodyti, tad galima mokytis nesukant galvos dėl privatumo taisyklių pažeidimo. El. laiškus iš mūsų gausite susijusius tik su užsakymo būsena ir priminimus apie kito mėnesio užduotis. Norėdami gauti naujienas – spauskite čia.

Atsisakėme galimybės ArMoki siūlyti kaip prenumeratą (angl. subscription), kad nebūtų priverstinių ar automatinių pinigų nurašymų nuo Jūsų banko sąskaitos. Kito mėnesio užduotis galite įsigyti tik iš naujo įvykdę užsakymą. Galvos sukti nereikės – atsiųsime priminimą į Jūsų el. paštą. Visi pervedimai vyksta per populiariausią Lietuvoje, “Paysera” atsiskaitymų platformą.

Siūlome užduotis įsigyti pasirinktinai – kas mėnesį. Aprašymuose yra nurodytos temos, kurių galite tikėtis.

Kad įsitikintume užduočių efektyvumu ir nauda, apklausėme mokytojus, ką šie mano apie mūsų kuriamas užduotis. Štai keletas jų komentarų:

Prie “ArMoki” praleistas kompiuterio laikas tampa prasmingu.

Savo vaikui nepagailėčiau tų kelių eurų, nes matau akivaizdžią naudą.

Neatsiejamas įrankis ugdyti discipliną ir savarankiškai siekti užsibrėžtų tikslų.

Užduotis, kurias įsigijote galėsite spręsti ištisus metus! Iškilus klausimams, prašome parašyti mums el. laišką į info@armoki.lt
Visada Jums atsakysime per 24 valandas!