Apie mus

logo2

Kas yra ArMoki?

Tai virtuali mokymosi aplinka pradinukams. Projektas startavo 2018 vasarą. ArMoki komanda sudarė ir pateikė užduotis, kurios padės įtvirtinti ir pagilinti mokymąsi ir įgūdžius. Ugdomoji medžiaga išdėstyta nuosekliai, temomis, skatinanti vaiko motyvaciją mokytis bei siekti išsikeltų tikslų.

Kuo skiriamės nuo kitų?

ArMoki tikslas – leisti vaikui savarankiškai mokytis be mokytojo pagalbos. Siekiame sudominti mokinius įvairiomis užduotimis bei ugdyti jų atidumą, pastabumą, mąstymą. ArMoki leidžia įrašyti atsakymų variantus, praleistus žodžius, raides ir net sakinius. Sudėti atsakymus taisyklinga tvarka ir priskirti atsakymus prie galimų variantų. Visa tai įmanoma ArMoki virtualioje mokymosi aplinkoje. Atlikęs užduotį vaikas iš karto gali pasitikrinti, o nežinodamas kaip spręsti, gali pasirinkti pagalbą, kur paaiškinama užduotis. Pagalba padės prisiminti ir įsidėmėti tuos dalykus, kurių gal būt vaikas dar nežino.

Kodėl?

Kiekvienas vaikas mokosi skirtingu tempu. Dažnai mokykloje pradinukai nesuspėja išmokti pateiktos mokymosi medžiagos. Taigi tenka savarankiškai mokytis namuose. Ypač sunku tiems mokiniams, kurie dėl įvairių priežaščių praleidžia pamokas, pavyzdžiui dėl ligos. Taip ir gimė ArMoki, kur kiekvienas individualiai, savo darbo tempu, gali spręsti papildomas užduotis ir pasitikrinti, kaip suprato ir išmoko dėstomus dalykus.

Kas iš to Jums ir Jūsų vaikams?

Pagaliau praleistas laikas prie kompiuterio gali būti turiningas! Su ArMoki galima spręsti užduotis, kurios dėstomos mokykloje, visur, kur yra internetas – ar tai namų, mokyklos kompiuteris, planšetė, telefonas. Mokinys turi galimybę neskubėdamas išspręsti įvairias matematikos, lietuvių kalbos ir pasaulio pažinimo užduotis. Visos užduotys yra sudarytos remiantis Pradinio ugdymo bendrosiomis programomis ir atnaujinta Lietuvių kalbos bendrąja programa. Virtualios užduotys orientuotos į dalykines ir mokėjimo mokytis kompetencijas. Šioje virtualioje aplinkoje kas mėnesį rasite per 100 lietuvių kalbos, matematikos ir pasaulio pažinimo užduočių pradinukams. Užduotys sudarytos taip, kad galėtų jas savarankiškai atlikti visi vaikai, nesvarbu iš kurio vadovėlio mokosi. Jeigu vaikas nuosekliai spręs visas užduotis, galės pasitikrinti savo žinias ir pasieks geresnių mokymosi rezultatų. Yra ir aukštesnio lygmens užduočių, kurios yra sudėtingesnės. Tikime, kad besimokantieji nuo to tik tobulėja. Jos nėra pažymėtos, ar kažkaip išskirtos, bet net ir atsakius neteisingai galima kartoti užduotis kiek nori kartų – taip išsprendžiant ir įveikiant iškilusias kliūtis. Daugumoje užduočių yra pagalbos, kurias galima paspausti ir perskaityti užuominas – kaip spręsti, ką mokinys turi žinoti, kad taisyklingai išspręstų užduotį ir panašiai. Ką tik išsprendęs užduotį, vaikas gali iš karto pasitikrinti, ar teisingai išsprendė. Taip pat ir peržiūrėti visų užduočių atsakymus bei rezultatus temos pabaigoje. Virtuali mokymosi aplinka ArMoki yra nuolat atnaujinama. Šiuo metu ruošiamos užduotys trečiokams ir ketvirtokams. Vėliau užduotys bus sudarytos ir kitų klasių mokiniams. Norėdami sužinoti, kada bus paruoštos naujos užduotys ir kiti atnaujinimai ar pasiūlymai – užsiprenumeruokite mūsų naujienas.

Išbandykite nemokamai