Privatumo politika

ArMoki yra virtuali mokymosi aplinka, kurią galima pasiekti užsisakant mokymosi paketus. Kad užtikrintume sklandų ir patogų šių paketų pirkimą, renkame kaikuriuos Jūsų duomenis. Mes itin atsakingai vertiname asmeninių duomenų saugumą ir užtikriname visas sąlygas, kad šie duomenys būtų tvarkomi skaidriai.

Renkame šiuos duomenis:

Pirkėjo rekvizitai

Kaskart užsisakant ArMoki mokymosi paketą, sudarome pirkimo-pardavimo sutartį, tad jos įgyvendinimui reikalinga informacija, tokia kaip Jūsų vardas, pavardė, el. pašto adresas. Ši asmeninė informacija traktuojama kaip pirkėjo rekvizitai ir reikalinga tik konkrečiai sutarčiai sudaryti ir įgyvendinti. Šie duomenys yra ištrinami, kai nustojate naudotis tinklapiu.

Tėvų sutikimas vaikui naudotis tinklapiu

Prieš perkant turite pažymėti, kad sutinkate savo vaikui leisti naudotis ArMoki tinklapiu, šią informaciją taip pat saugome.

Užduočių sprendimų rezultatai

Kaskart baigus spręsti užduotis, rezultatai yra išsaugomi. Šie duomenys suteikia galimybę skirti diplomus apie užduočių baigimą bei įvairius paskyros ženkliukus.

Mokinio vardas

Norime suasmeninti mokymosi sistemą, todėl mokinio vardas yra reikalingas generuojant diplomus už gerus rezultatus bei pasisveikinant kaskart prisijungus. Pavardės įrašyti nereikia ir mes jos neturime kur panaudoti.

Kaip tvarkome ir saugome asmeninius duomenis?

Naudodami technologines ir organizacines priemones užtikriname, kad visi Jūsų pateikti duomenys būtų apsaugoti nuo bet kokių neteisėtų veiksmų: asmens duomenų pagrobimo, atskleidimo, sunaikinimo, sukčiavimo.

Organizacinė sistema veikia taip, kad prieiga prie asmens duomenų turi tik tie asmenys, kuriems yra būtina žinoti šią informaciją. Pavyzdžiui, mokytojai kurie kelia užduotis į tinklapį negali matyti pirkėjų rekvizitų, nes ši informacija jiem nėra ir neturi būti aktuali.

Mūsų svetainė yra apsaugota pagal tarptautinį saugumo protokolą ir joje duomenys yra užkoduoti SSL sertifikatu. Galite pastebėti, kad mūsų tinklapis prasideda https:// kas reiškia hyper transfer protocol secure ir įrodo minėto sertifikato naudojimą.

Turime įsidiegę papildomų saugumo modulių – ugniasienę ir nuolat stebime visą srautą, kuris pasiekia mus.

Slapukų naudojimas

ArMoki svetainėje naudojami slapukai. Šie tekstiniai failai yra atsiunčiami į Jūsų įrenginį kai šiuo naršote mūsų svetainėje. Jie negali atpažinti Jūsų kaip konkretaus asmens.

Tuo tarpu, šie slapukai suteikia naudą Jums ir Jūsų vaikams besinaudojant ArMoki virtualia mokymosi aplinka. Pavyzdžiui, netyčia uždarius užduotį, dar kurį laiką galima atsidaryti ir tęsti spręsti be atsakymų praradimo.

Taip pat galime naudoti slapukus, norėdami suteikti Jums įvairius pasiūlymus internete. Pavyzdžiui, ArMoki kalėdinis nuolaidos kuponas.

El. laiškų siuntimas

Mokėdami už mokymosi paketus, galite sutikti būti įtraukti į ArMoki naujienlaikraščių ir pasiūlymų prenumeratą. Šis sąrašas naudojamas tik ArMoki reikmėms ir ne trečių šalių pasiūlymams. Bet kada galite atsisakyti prenumeratos paspaudę nuorodą esančią naujienlaikraščiuose arba susisiekiant su mumis info@armoki.lt

Įsigiję bet kurį iš mokymosi paketų, gausite el. laiškus skirtus Jus informuoti apie užsakymo būklę.

Mes įsipareigojame neskelbti Jūsų duomenų niekam bei nebendradarbiauti su jokiomis kompanijomis ar trečiaisiais asmenimis, kurie gautų prieigą prie Jūsų asmeninės informacijos.

Jeigu ši informacija pasikeistų, mes apie pakeitimus informuotume Jus asmeniškai el. laišku arba svetainės privatumo politikos laukelyje.